42

Jak sprzedać mieszkanie?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

rp_nieruchomosci13.jpgCzemu tak ciężko jest sprzedać mieszkanie? Co należy zrobić, by jak najszybciej sfinalizować sprzedaż lokalu?
Po pierwsze, ogłaszaj się gdzie tylko możesz. Jeśli korzystasz z internetu, nie ograniczaj się do umieszczenia ogłoszenia tylko na jednej stronie. Najlepiej skorzystaj z jak największej ilości darmowych serwisów, nie tylko tych przeznaczonych jedynie do pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Dodawaj też dużo zdjęć, przyciąga to uwagę potencjalnych kupców i skłania ich do obejrzenia mieszkania na żywo. Ogłoszenia możesz rozmieszczać też na tablicach z ogłoszeniami w twoim mieście. Tablice takie znajdują się w większości dużych sklepów. Główną zasadą tutaj jest: ogłoszeń nigdy za dużo.
Dobrym pomysłem może być też skorzystanie z biura nieruchomości i sprzedaż mieszkania za pomocą pośrednika. Pomimo dodatkowych kosztów, przyśpieszy to sprzedaż i oszczędzi nam kłopotów związanych z formalnościami.
Jeśli próbujesz sprzedać mieszkanie ale brakuje Ci chętnych kupujących, zastosuj te właśnie rady.

About the author:

Tags: turnabol, CPE Gliwice, osb stopfire, Szamba Betonowe Brzozów, mezoterapia vivaderm, redox extreme efekty, lpk208, kawitacja kielce, balayage kraków, rodogosz ogrody, geodeta głogów cennik

Dębki kalendarz imprez 2016, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, przenośniki rolkowe Primacon, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00