22

Meble gastronomiczne

10.00 avg. rating (87% score) - 1 vote

Meble gastronomiczne (6)Branża gastronomiczna to z jednej strony sfera żywieniowa, a z drugiej – bogata gama różnorodnych urządzeń oraz meble gastronomiczne.
Meble gastronomiczne to bardzo dzisiaj już nowoczesne i bardzo funkcjonalne sprzęty, bez których nie sposób się obejść w każdej kuchni, która funkcjonuje w punktach zbiorowego żywienia. A co właściwie mamy na myśli, kiedy używamy określenia: „meble gastronomiczne”? To bardzo wiele różnych elementów o różnym przeznaczeniu. To m.in. szafy magazynowe i regały, które pozwalają na zachowanie porządku i sprawiają, że zawsze wszystko pozostaje w zasięgu ręki. To także stoły o różnym przeznaczeniu: załadowcze/wyładowcze, robocze, zlewowe, z basenem. To podstawy nierdzewne, wózki kelnerskie, szafki i półki wiszące oraz stojące. To wreszcie wózki transportowe, okapy i wiele jeszcze innych rzeczy. Wszystkie wykonuje się ze stali nierdzewnej i w ten sposób są one nie tylko trwałe, ale przede wszystkim spełniają obowiązujące w tym zakresie restrykcyjne normy.
Na rynku mamy sporo tego rodzaju artykułów, więc jeśli tylko ktoś poszukuje konkretnych rzeczy w tym obszarze, znajdzie je bez większych problemów.

About the author:

Tags: Tynk silikonowy Lakma, kawitacja kielce, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Stojaki na ulotki - Brooklyn, endoskop laryngologiczny sinutronic, Szamba Betonowe Lesko, markizy Kęty, kreda sisa, redox extreme efekty, fluorokrzemian glinu, armatura łazienkowa Apavisa

Dębki kalendarz imprez 2016, wynajem igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, usługi dźwigowe żagań, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Lampa wisząca Spinner LED, Amplituner AV Yamaha RX-A750, sprzedaż igłofiltrów elastycznych, płytki łazienkowe Apavisa, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00