97

Pizza z dowozem Bielsko Biała

10.00 avg. rating (87% score) - 1 vote

pizza-z-dowozem-bielsko-biala-5Pizza z dowozem Bielsko Biała oferuje najlepszą pizzę w mieście. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś to na na co czekasz?

Nieważne czy zamówienie złożysz rano, w południe czy w nocy. Nasza pizzeria jako jedyna w województwie zajmuje się dowozem pizzy całodobowo. To nie wszystko. Dodatkową zaletą naszej firmy jest możliwość stworzenia pizzy o wybranym przez siebie kształcie i wielkości.
W naszej pizzerii każdy znajdzie coś dla siebie. Dysponujemy szerokim zakresem dodatków do pizzy, zaczynając od podstawowych składników po najostrzejszych papryczki oraz owoce morza.
Mamy także dobrą wiadomość dla osób, które są na diecie a mają wielką ochotę na pizzę. Wypiekamy nasze pizze także na cieście z domieszką ciemnej, pełnoziarnistej mąki.
Zamówień można dokonywać poprzez stronę internetową: Pizza z dowozem Bielsko Biała lub telefonicznie pod niżej podanym numerem telefonicznym. Ceny dowozu mogą się różnić w zależności od pory dnia. Istnieje możliwość zapłaty na miejscu gotówką, kartą lub przelewem internetowym.

Zobacz także:

About the author:

Tags: osb stopfire, lpk110, drążenie foremników, certyfikat flange fitter, wałki pa66, Minikoparka Gorlice, elwix torba, lpk208, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, etykiety inspekcyjne na zamówienie

armatura łazienkowa Dornbracht, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, Amplituner AV Yamaha RX-A750, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22