18

Psychologia dieta

8.00 avg. rating (77% score) - 1 vote

psychologia-dieta-2Utrzymanie wysokiej motywacji na diecie nie należy do najprostszych zadań, ale jednocześnie jest kluczowe, by całe przedsięwzięcie się udało. Jak twierdzi psychologia dieta może się powieść, jeżeli wyznaczysz sobie bardzo dokładne cele i nagrody za osiągnięcie każdego z nich. Jak to działa?

Odchudzanie można podzielić na kilka etapów. Oczywiście wyznaczają je stracone kilogramy. Dużo łatwiej jest mieć motywację, by nie zjeść cukierka czy pizzy, jeżeli pomyślisz, że do kolejnego celu i nagrody zostały tylko dwa lub trzy kilogramy. Cel główny, czyli na przykład 20 kg może trochę przerażać.
Czym się nagradzać? Nie jedzeniem! Za nagrodę może posłużyć coś innego, coś co sprawi ci przyjemność. Może jakiś zabieg w SPA, który pomoże ujędrnić skórę? Albo wyjście na zakupy i kupienie jeansów rozmiar mniejszych? A może przekona cię kupienie sukienki, której wcześniej nie mogłaś nosić ze względu na pogrubiający fason? Nagrodą może być wszystko, co wzmocni twoje przekonanie, że warto się odchudzać.

Zobacz także:

About the author:

Tags: Usuwanie owłosienia żary, pantomograf Gliwice, kawitacja kielce, etykiety inspekcyjne z datą, geodeta głogów cennik, lpk208, Drepo zadaszenia tarasów, szycie firan kędzierzyn, docieplenie granulatem Radom, kinesiotaping bielsko biała, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850

Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, wynajem igłofiltrów stalowych, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, laweta Golub-Dobrzyń, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu