68

Tematy książek

9.00 avg. rating (82% score) - 1 vote

nieruchomosci (30)Mam mnóstwo książek na półkach, a wiele z nich dotyczy moich zainteresowań. Jednym z nich jest architektura; jej poświęcona jest większa część mojej kolekcji. Kupuję wiele albumów i magazynów, których tematyka dotyczy budownictwa, niezależnie od epoki, w której dany budynek wybudowano.

Bardzo lubię oglądać albumy ze sztuką i wyobrażać sobie to, jak żyli ludzie w tamtych czasach i w tych zabytkowych dziś budynkach. Interesuje mnie i sam budynek, i jego wyposażenie, zarówno meble, jak i ozdoby. Uważam, że architektura jest śladem tego, jak żyli ludzie, co ich cieszyło, jakie były ich potrzeby estetyczne. Oglądając albumy, czasem mam wrażenie, że w jakiś sposób podglądam naszych przodków.
Lubię także czytać o tym, jak kiedyś żyli ludzie, co im się podobało i co ich cieszyło. Architektura przecież to nie tylko same budynki, ale także ich wyposażenie oraz ich układ. Kiedy ogląda się zdjęcia i ma pewną podbudowę teoretyczną, można w wyobraźni zobaczyć, jak wyglądało kiedyś życie społeczeństwa.

Zobacz także:

About the author:

Tags: tanie taxi legnica, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, etykiety inspekcyjne z datą, balayage kraków, Tanie multiplikatory, Szamba Betonowe Brzozów, armatura łazienkowa Apavisa, lpk110, trioxygen 5, kreda sisa, Fotodepilacja Żary

Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Lampa wisząca Spinner LED, Amplituner AV Yamaha RX-A750, usługi dźwigowe żagań, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, wynajem igłofiltrów stalowych, sprzedaż zestawów igłofiltrów, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14