71

Tematy książek

9.00 avg. rating (82% score) - 1 vote

nieruchomosci (30)Mam mnóstwo książek na półkach, a wiele z nich dotyczy moich zainteresowań. Jednym z nich jest architektura; jej poświęcona jest większa część mojej kolekcji. Kupuję wiele albumów i magazynów, których tematyka dotyczy budownictwa, niezależnie od epoki, w której dany budynek wybudowano.

Bardzo lubię oglądać albumy ze sztuką i wyobrażać sobie to, jak żyli ludzie w tamtych czasach i w tych zabytkowych dziś budynkach. Interesuje mnie i sam budynek, i jego wyposażenie, zarówno meble, jak i ozdoby. Uważam, że architektura jest śladem tego, jak żyli ludzie, co ich cieszyło, jakie były ich potrzeby estetyczne. Oglądając albumy, czasem mam wrażenie, że w jakiś sposób podglądam naszych przodków.
Lubię także czytać o tym, jak kiedyś żyli ludzie, co im się podobało i co ich cieszyło. Architektura przecież to nie tylko same budynki, ale także ich wyposażenie oraz ich układ. Kiedy ogląda się zdjęcia i ma pewną podbudowę teoretyczną, można w wyobraźni zobaczyć, jak wyglądało kiedyś życie społeczeństwa.

Zobacz także:

About the author:

Tags: kreda sisa, złomowanie auta tarnobrzeg, GAP Fakturowy BMW, bcaa katowice sklep, kinesiotaping bielsko biała, żwir siany ostrów, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, Fotodepilacja Żary, trioxygen 5, vetrex-v90-alphaline, ra nails lakier hybrydowy

Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, przeszczep chrząstki warszawa, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Lampa wisząca Spinner LED, Lampa wisząca Gracia 40cm, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, geodeta Chełmża